Умови та положення

Умови надання послуги «Games Club»

Дані умови регулюють використання послуги доступу до http://gamesclub.com.ua за схемою підписки, яка надається для абонентів оператора Київстар Україна (далі - "Послуга").

1. Підключення та відключення Послуги:

Активація Послуги - шляхом підтвердження активації за адресою http://gamesclub.com.ua або шляхом відправки порожнього SMS або SMS з довільним текстом на короткий номер 305. При першому замовленні Послуга не тарифікується протягом 7 (семи) днів з дня підключення Послуги. *

При повторному підключенні акційний період не надається.

Щоб відключити Послугу, необхідно відправити SMS зі словом «Стоп» / «Stop» (в будь-якому реєстрі) на номер 305 або підтвердити відключення за адресою http://gamesclub.com.ua в розділі "Профіль"

2. Тарифікація:

  • Вартість SMS на номер305 - не тарифікується
  • Плата за користування послугою за 7 днів - 9 грн **
  • Плата за користування послугою за 1 день - 1,5 грн **
  • Плата за використання мобільного інтернету від Київстар при використанні сайту http://gamesclub.com.ua і при завантаженні додатків з сайту http://gamesclub.com.ua і з Android-додатку «Games Club» не стягується у будь-яких браузерах окрім Opera Mini.

2.1. При цьому за замовчуванням абонент оплачує вартість Послуги за 7 днів. У разі відсутності необхідної суми коштів на рахунку абонента для здійснення оплати за Послугу за 7 днів, абонент оплачує вартість Послуги на 1 день.

2.2. У разі, якщо з рахунку абонента була успішно знята вартість користування Послугою за 7 днів, абоненту надається доступ до завантаження контенту на 7 днів з моменту оплати

2.3. У разі, якщо з рахунку абонента була успішно знята вартість користування Послугою за 1 день, абоненту надається доступ до завантаження контенту на 1 день з моменту оплати.

2.4. Після закінчення терміну, на який абонент успішно сплатив доступ до завантаження контенту, плата за доступ до контенту здійснюється за логікою, описаної в п. 2.1-2.3.

3. Умови завантаження контенту при користуванні Послугою:

Контент можуть завантажувати абоненти мережі Київстар Україна.

Контент завантажується за адресою http://gamesclub.com.ua або з Android-додатку «Games Club».

4. Умови інформування користувачів Послуги:

При активації послуги абонент дає згоду на отримання інформаційних текстових повідомлень з новинами Послуги. Текстові повідомлення надходять з короткого номера 305. Плата за отримання текстових повідомлень з короткого номера 305 не стягується.

* Вартість користування послугою за перші 7 днів включена в плату за подальше користування Послугою.

** Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ та ПФ.
*** Інформація про номер абонента не передається оператором, що надає телекомунікаційні послуги.