Допомога
Потрібна допомога? Є питання? Зверніться до служби підтримки Games Club.
Служба підтримки Games Club

10:00 - 18:00, ПН - ПТ

support@gamesclub.com.ua

Запитання й відповіді

1. В чому переваги послуги «Games Club»?

Підключаючи послугу «Games Club» ви одразу отримуєте декілька унікальних переваг:

 • при першому підключені ви отримуєте 7 днів безкоштовного користування
 • кількість завантажень ігор та додатків необмежена
 • регулярне оновлення каталогу
 • можливість завантажувати широкий каталог ігор и програм по найдоступнішій ціні у світі – всього за 9 грн. на тиждень. Це унікальна пропозиція серед усіх існуючих магазинів програм. Для порівняння, ціна платної гри в інших магазинах додатків починається від $0,99 (що приблизно дорівнює 26 гривням). При користуванні послугою «Games Club» ви можете завантажувати необмежену кількість програм всього за 9 грн. на тиждень.

 • 2. Як я можу підключити послугу «Games Club»?

  Для підключення послуги вам необхідно зайти на сайт http://gamesclub.com.ua та, ознайомившись із умовати надання послуги, натиснути кнопку “Підписатися”, після чого ви перейдете до каталогу доступних для даного пристрою ігор та додатків.

  Інший спосіб підключити послугу – надіслати SMS на номер 305 будь-якого змісту, окрім слів Стоп/Stop.

  Для користувачів Android-пристроїв також пропонується завантажити Android-додаток “Games Club” з сайту http://gamesclub.com.ua для більшої зручності користування послугою.

  3. Як часто оновлюються ігри та програми в каталозі?

  Для кожного щотижневого оновлення наша команда контент-менеджерів власноручно добирає найкращі ігри та програми.

  4. Чи можу я завантажувати програми через WI-FI?

  Для завантаження програм через wi-fi вам необхідно спочатку зайти на сайт http://gamesclub.com.ua, використовуючи Мобільний Інтернет від Київстар та активувати підписку. Після цього ви можете переключитися на wi-fi з’єднання та зайти на сайт http://gamesclub.com.ua, використовуючи той самий мобільний браузер й завантажувати програми з найбільш високою швидкістю.

  5. Яким способом відбувається оплата послуги?

  Оплата відбувається з вашого мобільного балансу. На 8-й день, після закінчення початого безкоштовного періоду користування послугою. З вашого балансу щотижнево буде зніматись по 9 грн або 1,5 грн. за 1 день.

  Абонент оплачує вартість послуги за 7 днів. У разі відсутності необхідної суми коштів на рахунку абонента для здійснення оплати за 7 днів, абонент оплачує вартість послуги за 1 день.

  6. Яким способом я можу відключити послугу «Games Club»?

  Існує три способи відключення послуги:

  1. Відіслати SMS з текстом Стоп/Stop на короткий номер 305;
  2. Зайти на сайт http://gamesclub.com.ua, перейти в розділ «Профіль» (в кінці сторінки) и натиснути кнопку «Відписатися»;
  3. В Android-додатку “Games Club” в меню “Моя підписка” натиснути кнопку “Відмінити підписку”.

  7. Чи можу я користуватися послугою з ПК чи ноутбука?

  Так як програми на сайті http://gamesclub.com.ua доступні для користування лише на мобільних пристроях, ви не можете користуватися послугою з ПК чи ноутбука. Для завантаження програм вам необхідно зайти на сайт http://gamesclub.com.ua з мобільного телефону, планшету чи смартфону.

  8. В мене Iphone/Ipad, чи можу я завантажувати програми?

  Послуга «Games Club» недоступна для пристроїв на базі операційної системи iOS. Для завантаження програм вам потрібно використати програму AppStore на вашому пристрої.

  9. В мене телефон телефон з операційною системою Windowsphone (наприклад, Nokia Lumia), чи можу я завантажувати програми?

  Послуга «Games Club» недоступна для пристроїв на базі операційної системи WindowsPhone. Для завантаження програм вам потрібно використати програму AppStore на вашому пристрої.

  10. Для яких платформ доступні програми для завантаження при користуванні послугою «Games Club»?

  Для платформ Android, Symbian, Java, bada, Blackberry, Windows Mobile.

  11. В мене телефон на платформі Android, але я не можу завантажувати програми, що робити?

  Для завантаження програм з допомогою пристроїв на базі Android OS необхідно попередньо виконати налаштування, що дозволяють встановлювати програми, отримані з різних джерел. Для цього необхідно зайти в меню «Налаштування» (“Settings”) вашого пристрою, обрати пункт меню «Програми» (“Applications”), та дозволити установку програм з різних джерел, обрав пункт меню «Невідомі джерела» (“Unknown sources”).

  12. Чи будуть мені надані безкоштовні 7 днів користкування при повторному підключенні послуги «Games Club»?

  Ні, акційний період надається тільки новим користувачам послуги.